fbpx

Аграрні заходи

Записів не знайдено

При організації будь-якого аграрного заходи, в поле або просто на відкритому повітрі, потрібно ретельно продумати не тільки як забезпечити затишну обстановку для гостей, але і вирішити ряд технічних завдань. Щоб спростити вам підготовку до заходу такого формату, ми підготували добірку найбільш підходящих послуг, які вам знадобляться, а саме:

  • Звукове обладнання. На відкритій місцевості завжди потрібно враховувати такий фактор як вітер, який може впливати на звук, тому потрібно правильно підібрати комплект, який забезпечить гарне звучання навіть на відстані.
  • Мультимедіа та led екрани. Без них не обійтися, якщо у вас стоїть завдання інформувати гостей за допомогою відео, фото або презентацій.
  • Меблі. На виїзних заходах завжди потрібно подбати про те, як розмістити своїх гостей, тому без столів і стільців вам точно не обійтися.
  • Намети. Це найнадійніший захист, від будь-яких погодних умов. Завдяки стійкості наших тентів, ви можете сховатися навіть від сильного вітру, дощу або просто від палючого сонця.
  • Електрообладнання. Використання генераторів, надає вам можливість провести захід в будь-якому місці, не прив’язуючись до точки підключення до мережі.

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00