fbpx

Дні народження та вечірки

монтаж
подтримка
демонтаж
от 17300 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 8000 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 20500 грн./день

Якщо ви плануєте організувати по-справжньому ярку і незабутню вечірку, пам’ятайте, що вам так само потрібно подумати про технічне наповнення вашого заходу. Тому, для того щоб ваш свято пройшло ідеально, ми пропонуємо добірку просто незамінних послуг:

  • Звукове обладнання. Жодна вечірка не проходить без запальних танців, під улюблену музику, а звук завжди повинен звучати якісно. Тому, потрібно підібрати найбільш підходящий комплект, який підійде під ваш зал або майданчик.
  • Світлове обладнання. Будь танцпол і зал в цілому, виглядає кардинально по-іншому, коли він наповнений світловими ефектами і переливами. Світло надає зовсім інший вид будь локації, роблячи її більш святковою.
  • Караоке. Це одне з найкращих розваг, для справжніх любителів поспівати від душі. Маючи на своєму святі караоке систему, ви повністю забезпечите своїх гостей культурною програмою.
  • Мультимедіа. Якщо у вас є заготовлений фото або відео контент або ви просто хочете поспівати в караоке, то вам точно не обійтися без плазм. Ну і звичайно це підходящий варіант, якщо у вас плануються конкурси, а може навіть відео привітання.
  • Намети. Ваша вечірка планується на відкритому повітрі? Тоді вам точно потрібні намети, для захисту від небажаного зміни погоди в гіршу сторону.

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00