fbpx

Виставки та презентації

монтаж
подтримка
демонтаж
от 17300 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 8000 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 11200 грн./день

Головною метою будь-якої виставки або презентації є залучення клієнтів і чим цікавіше і яскравіше у вас стенд, тим простіше домогтися бажаного результату. Для того щоб максимально акцентувати на собі увагу і максимально виділятися серед інших, ви можете використовувати:

  • Звукове обладнання. За допомогою його, ви можете інформувати і залучати увагу всіх відвідувачів, навіть тих, хто знаходиться на далекій відстані.
  • Світлове обладнання. Воно ідеально підійде для того, щоб виділити необхідний об’єкт за допомогою підсвічування і заток, тим самим акцентуючи на ньому увагу відвідувачів.
  • Намети. Якщо ваша виставка проходить на відкритому повітрі, подбайте про укриття, адже непередбачені погодні умови можуть зіпсувати вам весь захід. Так само в літню пору тенти особливо потрібні для захисту від сонця.
  • Меблі. Не забувайте про комфортному розміщенні ваших відвідувачів, розташовуючи їх, наприклад, в lounge zone, облаштованій стільцями, столами або м’якими меблями.
  • Мультимедіа. Для більш ефектної презентації своєї компанії і вашого стенду, який буде виділятися серед інших, ми пропонуємо світлодіодні екрани. Це кращий варіант для відтворення фото або відео в хорошій якості, з прекрасною видимістю будь-якого контенту як поблизу, так і на далекій відстані.

 

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00