fbpx

Весілля

монтаж
подтримка
демонтаж
от 17300 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 8000 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 12900 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 20500 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 11200 грн./день

Весілля – це захід, де все має бути ідеально, в тому числі і технічний супровід. У цьому розділі ви знайдете те, що необхідно для організації весілля як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, забезпечивши не лише гарну картинку, але і комфорт гостя. Найпопулярнішими послугами для такого заходу є:

  • Звукове обладнання. Ми підберемо для вас найбільш відповідний комплект звуку, як для церемонії, так і для банкетного залу або відкритого майданчика.
  • Світлове обладнання. За допомогою світла, створюються необхідні динамічні ефекти на танцполі, колірні затоки і підсвічування важливих об’єктів (фотозоні, президія молодих).
  • Меблі. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант меблів як для церемонії, так і для залу, яка буде вписуватися під стилістику вашого весілля.
  • Спецефекти. Вони надають урочистості важливого моменту. Наприклад, найкраще їх використовувати на перший танець молодих або розрізання весільного торта.
  • Шатри. Це найкраще рішення, якщо ваше весілля буде проходити на відкритому повітрі, щоб погода не могла зіпсувати ваше торжество.
  • Мультимедіа. Так як жодне весілля не проходить без конкурсів, love story, а може навіть відео поздоровлень, вам необхідно обладнання для відтворення відео або фото. У цьому питанні краще все вам допоможуть плазми або світлодіодні екрани.

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00