fbpx

Райдери артистів

Записів не знайдено

Працюючи багато років у сфері технічного забезпечення заходів, ми з упевненістю можемо сказати, що від якості підібраного обладнання залежить те, як пройде концерт і які враження глядачам залишить після. Організовуючи виступ будь-якого виконавця, в першу чергу вам потрібно подбати про таких позиціях як::

  • Звукове обладнання. Потрібно грамотно підібрати звук, з урахуванням місця проведення і розміри цього майданчика, кількість глядачів, а так само визначити необхідну потужність, яка забезпечити гарне звучання артиста, як поблизу, так і далеко від сцени.
  • Світлове обладнання. Правильне освітлення кардинально змінює будь-яку сцену і доповнює виступ динамічними ефектами і затоками, або ж повністю створює справжнє світлове шоу.
  • Подіуми і сцена. Без цього не може проходити жоден концерт, адже всі дії завжди відбуваються на сцені. Залежно від масштабу вашого заходу, ми можемо підібрати вам найбільш підходящий розмір і варіант.
  • Беклайн. Технічний райдер виконавців, є одним з найбільш важливих аспектів будь-якого виступу. Тільки якісна техніка від перевірених брендів, може забезпечити вам ідеальну роботу, без будь-яких нюансів.
  • Мультимедіа. Жоден виконавець зараз не виступає без свого персонального відеоконтенту, який доповнює його виступ. Нічого більш підходящого, що могло б відтворювати відео в масштабах сцени, крім світлодіодних екранів, вам не знайти. Це кращий спосіб показу відео у високій якості, яке буде чітко видно, навіть глядачам далеких зон.

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00