fbpx

Дитячі свята

монтаж
подтримка
демонтаж
от 17300 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 8000 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 12900 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 20500 грн./день
монтаж
подтримка
демонтаж
от 11200 грн./день

Будь-дитяче свято повинен бути таким, що запам’ятовується, адже для дітей кожен момент важливий. Для організації такого формату заходу, необхідно докласти менше зусиль, ніж в підготовці будь-якого масштабного торжества. Щоб все пройшло ідеально, вам знадобитися:

  • Звукове обладнання. Що за дитяче свято, без танців під веселу музику. Для невеликих залів, вам навіть підійде мінімальний комплект звуку, щоб влаштувати справжню дискотеку.
  • Світлове обладнання. Створіть для дітей справжнє міні світлове шоу на танцполі. Так само можна використовувати обладнання для підсвічування фотозоні, щоб фото були ще краще.
  • Спецефекти. Якщо ваше свято планується в літню пору, то найкращим варіантом буде пінна вечірка. Всі діти будуть просто в захваті від такого сюрпризу, і з радість танцюватимуть в піні.
  • Меблі. Якщо ваше свято на відкритому повітрі, не забудьте що вам потрібно розмістити маленьких гостей, а так само про столах для фуршету або candy bar.
  • Надувний ростовой костюм. Велика надувна іграшка з аніматором може не тільки привітати вашу дитину або вручити подарунок, але і розважати дітей, танцювати і робити круті фото з ними.

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00