fbpx

Оренда двокупольний шатра для весілля

  • монтаж
  • демонтаж
3000 грн. / 1 день
Замовити
Напишіть нам

Двокупольний намет ідеально підійде для організації весільних церемоній або інших масових заходів на природі. Зроблений з прогумованого поліестеру, намет відмінно захищає від палючого сонця або дощу. Всі стінки весільного тенту знімні, одна з них має вхід на замку, що іноді дуже зручно. Шатер досить великий – 5х6,8 метра. Там комфортно поміщаються – 20 осіб.

При необхідності можна орендувати кілька таких наметів і розмістити їх впритул один до одного, щоб отримати простір для розміщення більшої кількості людей.

Оренда двокупольний шатра для весілля

Зазвичай весілля планують заздалегідь – за пару місяців або навіть і років: орендують меблі, продумують декор, меню і так далі. Як би добре не готувалися закохані до найважливішого свята, є речі, в яких неможливо бути впевненим на 100%. Наприклад, раптовий дощик під час виїзної церемонії, може здорово зіпсувати настрій молодятам. Наша компанія існує, щоб підстрахувати вас в таких випадках. Оренда двокупольний тентів для весілля – затребувана послуга в розпал весільного сезону. Ми надаємо клієнтам на вибір кілька видів наметів, але двухпупольние весільні тенти беркут на прокат найчастіше.

 

Схожі записи:

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00