fbpx

Оренда холодних вогнів для весілля

  • монтаж
  • демонтаж
1800 грн. / 1 день
Замовити
Напишіть нам

Холодні вогні (піротехнічні фонтани) надзвичайно популярні на весільних урочистостях. Фонтан з холодних вогнів ідеальний вибір коли потрібно підкреслити важливість моменту. Наприклад, виділити перший танець молодих або винесення весільного торта. Компанія Show Plus надає даний спецефект в оренду. У вартість послуги входять: холодні вогні, обслуговування і доставка в межах міста Черкаси. Ціна за оренду залежить від кількості холодних вогнів. Висота піротехнічних фонтанів – 2 м, час роботи – 30 секунд.

Холодні вогні на весілля під замовлення

Холодний салют на весільному торжестві. Чи варто? Давайте розглянемо переваги цієї групи спецефектів:

  • Ціна оренди. Коштують вони набагато дешевше, ніж класичний весільний феєрверк, але зі створенням ефекту – шоу справляються чудово;
  • Практичність. Холодні вогні можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні. Вони відмінно виглядатимуть на весільній церемонії, під час першого танцю, а окремі види, навіть на святковому торті. Головне довірити їх установку професіоналам.
  • Різноманітність. Під замовлення вам зможуть надати різні за кольором, висоті, тривалості горіння піротехнічні фонтани.

Особливості використання піротехнічних фонтанів

Холодні вогні, “холодні” – умовно. Вони були і залишаються підвидом феєрверків, в основі яких лежать процеси горіння. Температура горіння таких салютів приблизно – 70 градусів. Ефект світіння, створюють частки, які тут же, повністю згоряють. Чи не обпалюючи і не залишаючи сміття. Результат – яскраве шоу і ніякого попелу в приміщенні або на одязі гостей. Холодні вогні на весіллі де застосувати:

  • Весільна церемонія;
  • перший танець;

Звертаємо Вашу увагу! Холодні вогні вважаються безпечним спецефектом, але також вимагають уважного ставлення до установки. Довіртеся професіоналам – замовте цю послугу у компанії Show Plus.

 

Схожі записи:

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00