fbpx

Оренда шатра Pagoda для весілля

  • монтаж
  • демонтаж
6000 грн. / 1 день
Замовити
Напишіть нам

Стильний і презентабельний дизайн дозволяє використовувати намет для будь-яких офіційних і розважальних урочистостей, таких як: весільний фуршет або церемонія.
На відміну від двокупольний наметів Pagoda, це наднадійних конструкція, якій не страшні навіть найсильніші вітру. Тканина стінок набагато щільніше ніж у звичайних наметах і навіть при установці «Pagoda» в поле або повністю на відкритій місцевості в погану погоду. всередині нього ви не відчуєте навіть найменшого продування. Ще одним важливим плюсом є водонепроникність матеріалу, а завдяки формі даху, повна оптікаемость води. Навіть найсильніші зливи не стануть на заваді для вашого свята. І звичайно ж відзначимо те, що це прекрасне укриття від спеки, так як матеріал покриття не пропускає сонячні промені. Покриття тенту намету – сертифіковане ПВХ-полотно з добавками, що перешкоджають горінню, класу пожежної безпеки М2, що є показником високої якості матеріалу.
Ви з легкістю можете розмістити близько 25 посадочних місць для весільної церемонії або встановити до 2-х фуршетних ліній по 4 м. Для проведення банкетів, ви можете використовувати 2 круглих столи (діаметр 180 см) на 20 посадочних місць або 4 прямокутних столу 1х2. Намети так само можуть розміщуватися впритул один до одного, дозволяючи встановити конструкцію розміром 5х20.

Схожі записи:

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00