fbpx

Оренда шатра Pagoda в Україні

  • монтаж
  • демонтаж
грн. / 1 день
Замовити
Напишіть нам

Стильний і презентабельний дизайн дозволяє використовувати намет для будь-яких офіційних і розважальних урочистостей, таких як: весільний фуршет або церемонія, аграрна виставка або День поля, фестиваль, вечірка, ярмарок.
На відміну від двокупольний наметів Pagoda, це наднадійних конструкція, якій не страшні навіть найсильніші вітру. Тканина стінок набагато щільніше ніж у звичайних наметах і навіть при установці “Pagoda” в поле або повністю на відкритій місцевості в погану погоду. всередині нього ви не відчуєте навіть найменшого продування. Ще одним важливим плюсом є водонепроникність матеріалу, а завдяки формі даху, повна оптікаемость води. Навіть найсильніші зливи не стануть на заваді для вашого свята. І звичайно ж відзначимо те, що це прекрасне укриття від спеки, так як матеріал покриття не пропускає сонячні промені. Покриття тенту намету – сертифіковане ПВХ-полотно з добавками, що перешкоджають горінню, класу пожежної безпеки М2, що є показником високої якості матеріалу.
Ви з легкістю можете розмістити близько 25 посадочних місць для весільної церемонії або встановити до 2-х фуршетних ліній по 4 м. Для проведення банкетів, ви можете використовувати 2 круглих столи (діаметр 180 см) на 20 посадочних місць або 4 прямокутних столу 1х2. Намети так само можуть розміщуватися впритул один до одного, дозволяючи встановити конструкцію розміром 5х20.

Схожі записи:

Звяжіться з нами!

+38 (063) 630 30 61

+38 (097) 447 36 61

showplus2017@gmail.com

Ми працюємо: 9.00-18.00